Podatki w korporacji

Podatki w korporacji

Podatki towarzysza ludzkosci od wiekow. Jak wygladaja podatki w korporacji i jak sobie z nimi radzic? Istnieje wiele aspektów podmiotu, który można zagłębić się, ale taki, który nie otrzymuje wystarczającej uwagi jest to, jak akcjonariusze mogą być powiązany z odpowiedzialności za niektórych podatków, zwłaszcza podatków od wynagrodzeń.

Korporacja jest unikalny w amerykańskim krajobrazie prawnej ze względu na kawałek fikcji. Ta fikcja jest legitymacja procesowa podmiotu. Jest on uważany za żywą osobę zgodnie z prawem. Sądy równomiernie stwierdził, że ma takie same prawa człowieka. Można przypomnieć ogólne oburzenie, które miało miejsce, gdy Sąd Najwyższy orzekł, korporacje nie może być zmuszony do ograniczenia ich datki dla polityków, bo to narusza ich prawo do wolności słowa. To prawo do wolności słowa powstaje jednostka rozważa osoba zgodnie z prawem.

Biorąc pod uwagę to stoi, to często można usłyszeć lub przeczytać, że akcjonariusze korporacji można znaleźć tylko za ich wkładu kapitałowego. Oznacza to po prostu, że tylko ryzykować wysokości wynagrodzenia Płacisz za akcje posiadasz. Na przykład, jeśli kupuję $ 1.000 Google magazynie, a firma idzie jutro upadłości, mogę tylko stracić mój $ 1,000. Teoria ta jest ogólnie prawdą, ale nie zawsze.

podatki od wynagrodzeń są pieniądze, że firma jest zobowiązana W hurtowni odzieży damskiej znajdziesz odzież, która będzie pasowała stylu i osobowości wielu osób do zapłaty na rzecz pracowników. Korporacja musi dzielić odpowiedzialności podatkowej swoich pracowników. Problemy pojawiają się jednak, gdy firma ma problemy z przepływu środków pieniężnych oraz nie dokona płatności. IRS robi się bardzo gorąco i przeszkadza takich sytuacjach. Ujmę to w ten sposób. Pit Bulls się bać. Agencja postrzega powiodło płatniczych jako kradzież i będzie dosłownie raid przedsiębiorstw jako pierwszy krok do zbierania długu.

Podatki w korporacji

Niepłacenie podatków od wynagrodzeń jest dość dużo, ostatnią rzeczą, każda firma powinna robić. Wiele firm popełnia błąd, jednak. Potem robi się interesująca dla akcjonariuszy. Podczas gdy akcjonariusz nie jest typowo osobistej odpowiedzialności za zobowiązania podatkowe osób prawnych, mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności za podatek od wynagrodzenia, jakby były w jakiś sposób odpowiedzialna za ich odbioru i wypłaty. Moja inwestycja w Google nie będzie się do mnie w kłopoty, ale to samo nie jest prawdą w przypadku większości podmiotów korporacyjnych. Większość z nich to małe firmy, gdzie udziałowcem (s) często są również zaangażowane w codziennym prowadzeniu biznesu. W takiej sytuacji, IRS ma zamiar starać się przybić każdy z solidarnej odpowiedzialności za jakiegokolwiek problemu podatku od wynagrodzeń.

Jeśli jesteś udziałowcem w korporacji, należy przejrzeć swoją rolę. Każdy udział w wydawaniu płac sprawia, że ​​osobiście odpowiedzialny, jeśli spółka nie spełnia swoich zobowiązań płacowych podatkowego.

Richard A. Chapo pisze o problemach zastawu podatku od wynagrodzeń i wielu innych przedmiotów podatkowego za BusinessTaxRecovery.com.

aby dowiedzieć się więcej kliknij tu.
- autor artykułu