Harmonogram dla poczatkujacych biegaczy

Harmonogram dla poczatkujacych biegaczy

Początkujący biegacze moga skorzystac z podstawowego przewodnika by zaczac tracic wage, wzmocnic wytrzymalosc i zmniejszyc stres. Mozesz byc zaskoczony jak proste jest bieganie jesli nigdy wczesniej tego nie probowales. Tak, to nie jest trudne. To zajmuje dużo czasu, ale jeśli poświęcić czas dla siebie, aby rozpocząć bieganie będziesz zaskoczony tym, co można osiągnąć.

Przed rozpoczęciem początkujących Jogging Schedule

Porozmawiaj z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek działań, ponieważ wiedzą, historię choroby i czy nie jest to odpowiedni rodzaj sprawności tlenowej dla Ciebie.

Zainwestuj w dobrą parę butów do biegania, aby uniknąć urazów i pęcherze.

Noś zegarek śledzić czas lub nosić krokomierz jeśli pomiaru liczby kroków, które bierzesz. Niektórzy ludzie lubią śledzić liczbę kroków podjętych w celu osiągnięcia określonej liczby codziennie w ich wysiłkach odchudzania. Czy to, co działa dla Ciebie.

Rozgrzej się przez co najmniej pięć minut. Czy jakieś światło rozciąganie zbyt dostać mięśnie gotowe. Oczywiście, zawsze należy zawrzeć na procedury jogging z schłodzić i dodatkowe rozciąganie.

Po znalezieniu lokalizacji, gdzie jesteś wygodne jogging można rozpocząć. Znajdź miejsce, które jest stosunkowo płaska od wzgórza cię przerastają. Jeśli jest to możliwe, jog na brud lub trawy, ponieważ cement jest twardszy od Twoich stawów.

Wiem, w swoim umyśle, jak daleko masz zamiar pobiegać i kiedy masz zamiar się zatrzymać i rozpocząć ostygnie.

Rozpocznij biegaczy

Po rozgrzewki rozpocząć bieganie przez 30 sekund. Spacer przez trzy minuty. Pobiegać przez 30 sekund, a następnie ponownie chodzić na dwie minuty.

Harmonogram dla poczatkujacych biegaczy

Kontynuuj w ten sposób, dopóki nie zakończyła swoje prace na czas. Idealnie powinieneś robić tego harmonogramu przez dwadzieścia minut od bierzesz pięć minut http://epo-serwis.pl na rozgrzanie i pięć minut do ostygnięcia. Spróbuj tego harmonogram pierwszego tygodnia.

W swoim drugim tygodniu rozpoczynają jogging przez całą minutę i chodzić na dwie minuty. Zrób to dopiero po ukończeniu prac na zewnątrz. Kontynuuj ten harmonogram drugiego tygodnia. Jeśli pełna minuta to za dużo, wróć do trzydziestu sekund. Słuchaj swojego ciała.

W swoim trzecim tygodniu rozpocznie jogging przez dwie minuty, a następnie pieszo przez dwie minuty. Wydłużyć czas odtwarzania, jeśli czujesz się dwie minuty chodzenia nie wystarczy. Ale nie chodzić tak długo, że już obniżone tętno i nie są już w strefie tętna.

W swoim czwartym tygodniu rozpocząć jogging na trzy minuty i przejść przez dwie minuty. Kontynuuj metodę jog-walk-jog, aż zakończysz swoją rutynę ćwiczeń.

Wniosek

Każdy kolejny tydzień będziemy chcieli dodać pełną minutę jogging do harmonogramu aż dwadzieścia minut joggingu. Można jeszcze chcą chodzić, ale zachować krótkie spacery i starają się pozostać w swojej strefie tętna docelowego, ponieważ chcesz, aby czas, aby być skutecznie spędził spalanie kalorii.

Harmonogram jogging początkujący powinien być powolny i stały. Zawsze słuchać swojego ciała wszelkich nietypowych lub ostrych bólów. My je spojrzał na lekarza, jeśli utrzymują się dłużej niż dzień lub dwa. Musisz być zmęczona i obolała, ale nic poważnego.

Po miesiącu robi to początkującym jogging harmonogram regularnego poczujesz się silniejsza. To nie będzie tak trudne, jak to było, kiedy zacząłeś i może zacząć zauważać niektóre z korzyści płynących z regularnych ćwiczeń. Miej biega zabawy! I na pewno zachować na to, aż do uzyskania pożądanych wyników. W żadnym momencie nie będziesz jogging pełną milę i to będzie ekscytujące osiągnięcie.

Po jogged że najpierw mile (i kolejne mile) będziesz wiedział, że nic nie może cię zatrzymać. trzeba będzie przezwyciężyć ten pierwszy garb (uzupełniające pierwszej mili) i poczujesz się wspaniale!

plisy-rolety.pl/oferta/rolety/zewnetrzne_antywlamaniowe.html
- autor artykułu