Gry planszowe dla polepszenia koncentracji

Gry planszowe dla polepszenia koncentracji

Istnieje obecnie wiele gier planszowych, które obecnie sa kochane, i nie bez powodu. Gry te pobudziły wyobraznie milionow ludzi i nadal sa popularne. Jednak dla oddanych fanów gry, czasami trochę odmiana jest miła. Grając te same strategie w kółko, próbując osiągnąć te same cele, i zawsze działa na te same przeszkody, można uzyskać bardzo męczące. Jednak mając znajomości oryginalnej gry jest ładny, to daje jeden znajomy terytorium, w którym czują się komfortowo. To dlatego różne warianty klasycznych gier planszowych stały się popularne. Te nowe wersje, skręcanie grę w jakiś sposób dostarczyć zarówno znane ustawienie jeszcze nowe, ekscytujące sposoby, aby grać w tę grę.

Jednym z klasycznych gier, które zostały skręcone wokół w nowej edycji jest Risk 2210 AD. Ta gra, wyobrażając ryzyka określonych w przyszłości, oferuje nowe, świeże spojrzenie na ukochanej gry. Mapa planszy jest prawie identyczny jak klasyczny Risk. Wszystkich kontynentach świata nadal są na swoim miejscu i pełni w takcie. Niektóre z terytoriów na tych kontynentach zostały przerysowane, a wiele z nich rzeczywiście została zmieniona w celu dopasowania bardziej futurystycznym temat. Grenlandia nie jest już nazywa takie, ale teraz stał się znany jako "Exiled Zjednoczonych Ameryki." Terytoria wodne, które zostały dodane do gry, dając graczom części oceanów w celu utworzenia bazy na i kontroli. Dodatkowo, a może i co najciekawsze, księżyc został dodany jako kolejny obszar gry. Jeśli gracz kontroluje stację kosmiczną, przejmuje dowódca kosmiczny, a następnie jest w stanie wysłać wojska do księżyca, obszar ten staje się kontrolować i bitwy są w stanie występują.

Gry planszowe dla polepszenia koncentracji

Risk 2210 AD pewnością zamienia się ciekawym założeniem na klasycznej grze światowej dominacji, który był znany jako ryzyko. Przedstawia graczy z poczuciem potencjalnej przyszłości, a jednocześnie nadając im podstawę strategii zabawy do zabawy. Klasyczny ryzyka, a jednocześnie świetna gra, nie oferuje intryg Risk 2210 AD, które mogą dostarczyć, a gracze zainteresowani innego ujęcia powinny rozważyć tę grę.

Gry planszowe dla polepszenia koncentracji

Kolejna klasyczna gra, która została skręcona w niezwykły nowego wydania jest The Game of Life. W grze życia: zakręty, gracze teraz próbują uzyskać jak najwięcej punktów życia zamiast najwyższą kwotę pieniędzy. Plansza została całkowicie przeprojektowana, jednak z różnych ścieżek oferowanych graczom, aby mogli znaleźć największą liczbę punktów życia.

Gra została podana elektroniczny makijaż jak dobrze, że każdy gracz jest przyznawana elektroniczny Życie Pod na początku gry, które nie tylko kontroluje wszystkie swoje aktywa pieniężne, ale śledzi ich punkty życia i "rzuca kośćmi", jak dobrze. Ta inteligentna ponowne wynalezienie gry dał grze życia nową iskrę życia. Jednym z głównych zarzutów w grze było to, że tylko promować bogactwo i że nie jest zbyt reprezentatywny dla prawdziwego szczęścia. Teraz, dzięki nowej wersji, gracze starają się być bardziej wypełnione niż tylko bogatych. Ten i inne nowe bierze na klasycznych gier, daje graczom szansę cieszyć się we wszystkich nowych sposobów!


- autor artykułu