Przepis na idealny dzien matki

Przepis na idealny dzien matki

Ponizej kilka skladnikow ktore mozna przygotowac by dzien matki byl wyjatkowy. W koncu matke ma sie tylko jedna.

Składnik # 1: Niech sen mama w Oznacza to bycie cicho na Dzień Matki rano.. Nie głośno telewizor lub głośnej muzyki, zanim mama zdecyduje się wyjść z łóżka. Nie głośne narzekania na "Mamo, nie mogę znaleźć moją koszulę, spodnie [lub dowolny inny ciuch, który mama jakoś magicznie podobno i zaskakująco często robi, wiem gdzie to jest]". Na pewno można znaleźć coś semi-clean do noszenia. 🙂 Jeszcze lepiej, daj mamie zatyczki do uszu w nocy, więc może po prostu przespać niczego.

Składnik # 2: Niech mama zjeść śniadanie w łóżku. W celu upewnienia się, co może się wydarzyć, upewnij się, że wiesz, gdzie wszystkie składniki, misy, naczynia i inne przedmioty, które musisz są w kuchni. Sporządź listę wszystkiego będziesz potrzebować i upewnij się, że wiesz, gdzie to wszystko jest noc wcześniej. Mam włączone łatwy śniadanie przepis na końcu tych "składników". Ma zaledwie 6 składniki i wszystko, czego potrzebujesz jest elektryczny mikser, miska, i dwie patelnie chleba. W żadnym wypadku nie należy się obudzić mamę aby dowiedzieć się, gdzie coś jest. Improwizować. Jeśli nie okaże się, ładnie ułożone miskę zbożowych, że nie trzeba wprowadzać jeszcze śniadania to miły dzień matki.

Składnik # 3: Niech mama mają dzień wolny. Oznacza to nie posyłki gotowanie, sprzątanie, pranie, lub pracuje. Szanse są całkiem dobre, że ona ma jedną lub więcej z tych rzeczy pozostałe 364 dni w roku. Niech mają Dzień Matki off. Jeśli zacznie wykonując jedną z tych rzeczy, przyjemnie ją zaskoczyć i oferują to zrobić samemu. A dla was, dzieci, mam zamiar powołać się na prawo wszystkich matek, ona przetrwała X godzin pracy, aby doprowadzić cię do świata, z pewnością zasługuje jeden dzień w roku off.

Składnik # 4: Powiedz jej "kocham cię" co najmniej raz na Dzień Matki. Wiesz, że ona kocha usłyszeć ten soczysty rodzaju rzeczy tak ją oddawać. Powiem mamie, że ją kochasz nie sprawi, że mniej fajne, mniej buntownika, mniej człowieka, lub którykolwiek z pozostałych rzeczy, możesz być zaniepokojony. Tak, zdaję sobie sprawę, że właśnie dnia, ale ja Mam nadzieję, że nadal się mój punkt widzenia. Mama cię kocha. Przyznając, że kochasz ją też jest w porządku. Nadal można być sobą i kocham swoją mamę.

Składnik # 5: Daj mamie prezent dnia. Daj jej swoją uwagę na cały dzień. Może nawet mieć znaczący porozmawiać o czymś ważnym dzieje się w twoim życiu. Moms kochasz tego rodzaju rzeczy. Niech wybrać to, co rodzina będzie zrobić na Dzień Matki. W świecie, w którym nigdy nie wydają się mieć wystarczająco dużo czasu dla siebie już, niech cię mieć tylko dla siebie, że dzień. Kto wie, może nawet cieszyć się posiadaniem tej wyjątkowej razem z nią.

Oto proste śniadanie przepis obiecałam.

Poppy Seed Bread

1 opakowanie ciasta żółty pakiet Mix1 błyskawiczny krem ​​kokosowy pudding1 filiżanki gorącej Woda1 / 2 szklanki oil4 eggs1 / 4 szklanki maku

Umieścić wszystkie powyższe składniki w dużej misce. Zmieszać wszystkie składniki razem z mikserem z małą szybkością przez 4 minuty. Wlać mieszankę równomiernie na dwie patelnie chleb i piec w temperaturze 350 stopni przez około 40 minut. (Wykałaczka włożona w centrum powinna wyjść czysty.) Pozostawić chleb do ostygnięcia na około 30 minut (powinien być lekko ciepłe), a następnie ostrożnie wziąć nóż stołowy i uruchomić go wokół krawędzi miski. Używając noża stołowego lub palcami, delikatnie poluzować chleb z dna patelni. Skręć w patelnię do góry nogami nad talerzem. Chleb powinien wysunąć. Jeśli tak nie jest, delikatnie dotknąć dna garnka, żeby go rozluźnić. Skręć chleb prawidłową stroną do góry, pokroić go i jesteś gotowy, aby służyć jej mama.

Szczęśliwy Pieczenie i szczęśliwy dzień matki!

http://obliczskladkeac.pl
- autor artykułu