Nadzwyczajne przepisy, dodajace pikanterii grze

Nadzwyczajne przepisy, dodajace pikanterii grze

Jednym ze sposobow rekreacji jest gratailgating - nie tylko komputerowa. Jednak to cos wiecej niz tylko rekreacja. Strony tailgating są wielkim hitem w każdej imprezy sportowej. To jest miejsce, gdzie każdy dostaje razem świętować grę, a może tylko dla razem, gdzie wszystko można się dobrze bawić, dzielenie się opowieściami i śmiech.

Ale poza tym, żadna ze stron nie jest kompletna bez żywności i napojów. Jedzenie jest bardzo ważnym elementem tailgating. Upewnij się, że jedzenie jest w Strefie awaryjnym. Jeśli nie, będzie oznaczać koniec prowadzony coś zupełnie innego!

Najważniejszą rzeczą, aby podkreślić temat tailgating jest utrzymanie żywność w bezpiecznych temperaturach. To jest poniżej 40 ° C lub powyżej 140 ° C. Oznacza to, lodu i termometr żywności są dwa z najważniejszych aspektów sprzętu tailgating.

Czy wiesz, że między temperaturami 40 stopni i 140 stopni, bakterie rosną w najszybszym tempie? Dlatego wielką rzeczą do zrobienia jest, aby upewnić się, że trzymasz gotowanego mięsa do ich właściwej temperatury i zachowali zimne pokarmy poniżej 40 stopni.

O dużej zawartości białka, takie jak mięso, jajka i produkty mleczne mogą być przechowywane poniżej 40 stopni. Melony należy przemyto na zewnątrz, pokrojone w domu, a następnie przechowywano w 40 ° C aż do serwowania. I, jedzenie nie powinno siedzieć więcej niż dwie godziny, jeśli pacjent przyjmuje "wynos" lub całkowicie ugotowane jedzenie do imprezy na świeżym powietrzu. Ponadto należy zachować zwłaszcza owady muchy z dala od żywności.

Spróbuj oszacować, jak wiele żywności będziesz jeść na tej imprezie. Biorąc resztki do domu nie jest zalecana przez doświadczonych tailgaters. W końcu, być przygotowane i plan.

Można rozważyć niektóre z tych proponowanych przepisów. Są po prostu świetne i smaczne, bylina ulubieńcem wielu doświadczonych tailgaters.

Nadzwyczajne przepisy, dodajace pikanterii grze

Dla Państwa danie główne, grillowane krewetki jest łatwe do przygotowania.

Obrać krewetki pozostawiając sekcji ogon nienaruszone. Wlej jedną małą butelkę sos włoski w 8 1/2 x 11-calowy patelni. Umieść krewetki na patelni. Posypać odrobiną sosu teriyaki na każdym krewetek. Lekko posypać solą czosnek na całej patelni. Za dodatkową skórkę, splash cytryna na krewetki.

Zimno w lodówce na dwa - trzy godziny do marynaty, a grill przez 10 minut. Skręć czasem dla efektu brązowienia. Nie przesmażyć, jak krewetki będzie trudne.

Dla was napojów, można przygotować Summer time punch.

Mix 2 szklanki wody, ¼ puchar sproszkowany mieszankę mrożoną herbatę, 3 szklanki soku pomarańczowego, 1 szklanka soku niesłodzonego ananasa, ¼-cup grenadina, 1 Ginger Ale i sorbet malinowy i dodać szampana lub białego wina dla dodatkowego smaku. To będzie wielka napój dla swojej partii.

Wreszcie, dla pustyni, spróbować apple pie brzoskwini. To tylko proste: połączyć szklanki cukru, ¼ łyżeczki soli i 2 łyżki mąki. Następnie dodać 1 łyżeczka soku z cytryny, 1 łyżeczka. cynamon i pokrojone jabłka. Dodaj górna skorupa włożyć uszczelkę wokół krawędzi. Wyciąć szczeliny w górę. Piec w 425 ° przez 40 minut, pozostawić do ochłodzenia na 15 minut.

Zanim nadszedł czas na imprezę na rozpoczęcie i znajomych przybyć, jesteś już http://danel-hurt.pl/spodnie-damskie,data,212,0.html zrobione przygotowywania potraw i napojów. Wszystko co musisz zrobić, to usiąść odpocząć i cieszyć się.

aby przejść na stronę kliknij tutaj.
- autor artykułu