Jak cwiczyc prawidlowo z uchwytami

Jak cwiczyc prawidlowo z uchwytami

Jak cwiczyc prawidlowo z uchytami - nic prostszego. Ale najpeirw trzeba dostosowac sie do kilku prostych regul. Najpierw musimy ustalić pewne punkty odniesienia na rękach, dzięki czemu można z łatwością umieścić swoje ręce w prawidłowej pozycji dla każdego stylu uchwytu, które zostaną opisane. Mimo, że ten artykuł daje instrukcje, jak jeśli jesteś praworęczny golfa, jeśli jesteś leworęczny, a następnie użyj instrukcji w taki sam sposób po prostu cofania ręce (prawo zamiast w lewo itp) to łatwy sposób, aby zastosować ten chwyt golf ćwiczenia będzie do użycia markera narysować punkty odniesienia na rękach i / lub rękawicy (s) golfowego.

Punkty odniesienia Grip

Punkty odniesienia wymienione poniżej w skrócie identyfikatorów umieszczonych w nawiasach, które zostaną użyte do ich identyfikacji przez pozostałą część tego przewodnika instrukcji golfa.

Left Hand towarowe

"(AS)" tabakierka anatomiczna - Jeśli trzymać rękę przed siebie palcami wskazując od siebie i swojej dłoni skierowaną w dół, w "tabakierkę" (rzeczywista Anatomiczny Nazwa) znajduje się po prawej stronie nadgarstka At The "baza", gdzie zawiasy nadgarstek. Kontynuuj wskazujące palce z dala od ciebie i włączyć licznik ręcznie ruchem wskazówek zegara, wskazując kciukiem w górę. Flex nadgarstek tak, że twoja ręka przesuwa się w górę iw dół w pionie. Czyniąc to, umieść końcówkę palca wskazującego prawej ręki na "górze" na lewym nadgarstku. Podczas gdy lewa ręka jest wygięte pionowo do góry, będzie można poczuć dwa ścięgna na górze po lewej stronie nadgarstka. W między tymi dwoma ścięgnami czuje się jak jest "kieszeni. To" kieszeni "to" tabakierkę. "Draw mała ¼ inch "X" na górze "kieszeń".

"(BK)" Kropki na dużym Knuckles - Make pięść lewą ręką oddanie duże kostki, które znajdują się u podstawy palców na "top" z pięści, dłoni skierowaną w dół i narysować ¼ cala dot rozmiar na "szczycie" w każdym z pierwszych 3 kostkach.

"(BIF)" Dot u nasady palca wskazującego - Patrząc na dłoni, narysować ¼ inch kropki u podstawy palca wskazującego w środku palca na górze przetłoczenie lub spasować w skórze.

"(D)" D na Callas Pad u podstawy swojej Pinky - dłonią skierowaną do siebie, narysować literę "D" (skrót od odległości) na szczycie Callas u nasady palca Pinky.

"(N)" N na prawej stronie dłoni - z dłonią skierowaną do siebie i swoje palce skierowane w górę, wizualizacji linię poziomą w środku dłoni. Teraz narysować literę "n" (skrót od Neutralny) po prawej stronie dłoni na linii poziomej po prostu wizualizowane. "N" będzie zlokalizowany tuż poniżej "D", które po prostu oznaczone.

"(C)" C na klawiaturze Heel - dłonią skierowaną do siebie, a palce skierowane w górę, wizualizacji pionową linię biegnącej przez "D" i "N", które po prostu oznaczone. Narysuj literę "C" (skrót od sterowania) w górnej części Pad Heel. Litera C powinna wynosić około 1-1,5 cala poniżej N, które oznaczone.

"(TRS)" Linia w prawym górnym boku kciuka - punkt kciukiem od siebie z miniaturką na górze. Wizualizację górny środek kciuka, dzieląc swoją miniaturę na dwie równe połowy. Skupiając się na "prawo pół", teraz wyobrazić środka tego pół i oznaczyć ją w dół do centrum rysując linię od pierwszego do drugiego kostkach. Jest to najwyższej prawej stronie kciuka.

"(LV)" V między kciukiem a palcem wskazującym - dłonią skierowaną od siebie i palcami, wskazując w górę, trzymać kciukiem palca wskazującego. A "V" tworzy się między góry kciukiem i palcem finger.Right rąk Marka

"(BP)" Dot u podstawy swojej Pinky - Patrząc na dłoni, narysować ¼ inch kropki u podstawy Twojego pinky palcem w środku palcem na górze przetłoczenie lub spasować w skórze.

"(MIF)" Kropka na środkowym golonka z palcem wskazującym - Patrząc na dłoni, narysować ¼ calowy kropkę w środku palca wskazującego nad środkowym (2) golonka gdzie zagniecenie występuje w skórze.

"(LL)" Lifeline - dłonią skierowaną do siebie i swoje palce wskazujące w górę, oznaczyć zycie w dłoni. To linia u podstawy pad kciuka, która biegnie od dołu do góry, aw dłoni pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym ku górze po prawej stronie dłoni.

"(RV)" V między kciukiem a palcem wskazującym - dłonią skierowaną w kierunku od siebie, a palce wskazujące w górę, trzymać kciukiem palca wskazującego. A "V" tworzy się między góry kciukiem i palcem wskazującym.

"?" i "(RV)" wspierać klub golfowy - Trzymaj rękę przed siebie palcami skierowane w górę, dłoń zwróconą w lewo, a kciukiem skierowaną do siebie. Złożyć wszystkie 4 palcami przy drugim zwrotnicy. Przechylić palca wskazującego w prawo tak, że pochyla się do tyłu, a zauważysz, że twój palec wskazujący powinien wyglądać znak zapytania (?). Twój znak zapytania (?) W kształcie palca i "V" kształt między kciukiem i palcem wskazującym (RV) to, co wspiera klub golfowy na górze Golf swing.A kilka zasad

Dłonie na obu dłoniach "Zawsze" naprzeciw siebie - Prawidłowe umieszczenie swojej prawej dłoni na uchwycie jest określona po raz pierwszy wprowadzają lewą rękę na uchwycie w celu zapewnienia prawidłowego pozycyjną pomiędzy obiema rękami. Jeśli trzymać ręce przed sobą palcami wyciągniętymi i kciuki, wskazując w górę, a następnie naciśnij swoje ręce wraz z dłońmi skierowanymi do siebie, a następnie obrócić swoje ręce w prawo i lewo, że "związek" pomiędzy obiema rękami maksymalizuje nadgarstków zdolność do "cock" i "un-cock" podczas swing i maksymalizacji potencjału prędkości głowy klubu. Bez względu na to, czy lewą ręką wykorzystuje silną przyczepność lub słaba przyczepność golfowe, Prawą ręką zawsze odzwierciedla to, co lewą ręką robi tak, że dłonie są zwrócone do siebie. Alternatywą dla tej reguły jest prowadzone przez niektórych instruktorów. Widziałem ten styl chwyt zwany grip motyla. Połóż dłonie przed sobą. Zostaw swoje kciuki razem i oddzielić swoje ręce na dole, aż ręce tworzą kąt prosty lub 90 stopni angle.Whilemaintaining kąta yourhandsplace Lifeline prawej strony w górnej części lewego kciuka. Użyj tej relacji po umieszczeniu prawą rękę "Krok drugi: Grip prawicy" w dalszej części tego artykułu.

kciuk w każdej ręce i palec wskazujący są "Zawsze" organizowane wspólnie tworząc "V" jak wspomniano wcześniej w sekcji "Grip punktów odniesienia".

Prawicy "Zawsze" wykorzystuje chwyt palcami z wałem golfa leżącego w poprzek palców zawsze w tych samych angle.Left ręczne Zmienne Grip

Trzy Kąty Grip

Kąt Grip jest kąt, pod którym wał golf biegnie w poprzek dłoni i / lub palców lewej ręki.

"Odległość" Grip. - To jest ten, który wykorzystuje Tiger Woods. Tygrysa mówi daje mu najlepszą kombinację czułości i kontroli.

Zalety

Maksymalnie nadgarstków zdolność do "cock" i "un-cock" dla maksymalnej prędkości głowy klubu.

Biorąc pod uwagę odległość i sensitivity.Disadvantages

Wymaga więcej siły i umiejętności, aby kwadratowym twarz klubie impact.A odległość chwytu uzyskuje się poprzez uchwycenie wał golfowa w ręku pod kątem, który biegnie od podstawy palca wskazującego (BIF) w poprzek podstawy palców do góry od kalusa, który znajduje się w dnie mały palec (D). Po owinięciu palce wokół klubu, większość siły chwytania będą odczuwalne w palcach z "jakiejś" presji na spodzie podkładki pięty. Kciuk umieszcza się na palca (LV).

"Neutralna" Grip. - Dobra przyczepność do większości ludzi.

Zalety

Daje największą elastyczność w zakresie możliwości podejmowania strzał.

Równowaga między odległością i accuracy.Disadvantages

None.A obojętny przyczepność uzyskuje się przez uchwycenie wał golfowego w ręce pod kątem, który biegnie od podstawy palca (BIF) całej dłoni do (N) znakowania. Owinąć palce wokół klubu. Siła chwytania będą odczuwalne między palcami i mocno do dołu pad pięty. Kciuk umieszcza się na palca (LV).

"Control" Grip.

Zalety

Daje maksymalną kontrolę accuracy.Disadvantages

Minimalizuje możliwość nadgarstków "koguta" i "un-cock" skutkuje mniejszą przyczepność distance.A sterowania uzyskuje się poprzez uchwycenie wał golfowa w ręku pod kątem, który biegnie od podstawy palca wskazującego (BIF) całej dłoni, aby przycisk (C) oznakowania. Owinąć palce wokół klubu. http://www.ubezpieczenieauta.eu Siła chwytania będą odczuwalne między palcami dłoni i górnej części pad pięty. Kciuk umieszcza się na palca (LV).

Trzy mocne Grip

"Siły" z uchwytem jest określana przez położenie ręki na rękojeści w porównaniu do względnej pozycji clubface jak obracać się wokół ręki uchwyt w lewo lub w prawo. Punktem odniesienia używane do określenia prawidłowej pozycji obrotowej dłoni na uchwycie jest tabakierka anatomiczna (AS). Aby wyświetlić "siły" uchwytu za pomocą (as), konfiguracja do piłki golfowej a jeśli masz zamiar uderzyć go clubface skierowaną prosto w cel. Grip klub lewą ręką i spojrzeć w dół na górze lewą ręką i określić, czy (AS) jest na szczycie wału klubu (neutralny) lub po lewej stronie (słaby) lub po prawej stronie wału ( silny). Poniższe opisy będą obejmować co szczególnie "siła" jest opisany wygląda.

W "Słaby" Grip.

Zalety

Pomaga wyeliminować podpinania się ball.Disadvantages golfowych

Bardzo trudno jest uderzyć piłkę prawo left.Looking dół na górze strony, z clubface skierowaną prosto w kierunku celu, tabakierka anatomiczna (AS) jest tuż na lewej stronie chwytu. Kciukiem będzie na szczycie wału klubu i swojej "V" (LV) skierowany w stronę podbródka i można zobaczyć 1 - 1,5 kostki (BK).

"Neutralna" Grip. - To jest ten, który wykorzystuje Tiger Woods. To dobra przyczepność do większości ludzi.

Zalety

Idealna przyczepność do uderzenia piłki golfowej lewej do prawej lub w prawo left.Disadvantages

Wymaga więcej siły, aby zwolnić klub kwadratowo na impact.Looking dół na górze strony, z clubface skierowaną prosto w kierunku celu, tabakierka anatomiczna (AS) jest bezpośrednio na górnej części uchwytu. Twój "V" (LV) wskazuje w kierunku prawym uchu i można zobaczyć 2 - 2,5 kostki (BK). Tiger Woods widzi 2,5 kostki (BK).

W "Strong" Grip.

Zalety

Pomaga wyeliminować krojenia piłki golfowej.

Biorąc pod uwagę coraz większą odległość.

Dobra przyczepność amatorskie ponieważ wymaga mniej siły Placu clubface w impact.Disadvantages

Trudno trafić w lewo do right.Looking dół na górze strony, z clubface skierowaną prosto w kierunku celu, tabakierka anatomiczna (AS) znajduje się po prawej stronie uchwytu. Twój "V" (LV) skierowany w stronę prawego ramienia i można zobaczyć 3 kostki (BK).

Trzy Ujednolicenie Grips

Uchwyty te opisują jak ujednolicenie i przyjemny dłonie tak, że funkcja ręce jako pojedyncza jednostka. Uwaga: Przy składaniu swoje ręce, nie starają się rozbić je razem, aby im mocniej bo traci cenny dźwigni. Wystarczy czuli zunifikowany i snuggly pasują do siebie.

W "10 Finger Grip". - To Grip 8 umieszcza wszystkie palce na wale golfowego.

Zalety

Dobry efekt dźwigni.

Dobra alternatywa dla dzieci i women.Disadvantages

Mniej Klub prędkość głowicy zwłaszcza jeśli ręce są dozwolone, aby rozłożyć w dół uchwyt, a nie być snuggly wobec siebie.

W 10 palec przyczepność uzyskuje się przez uchwycenie wał golfowy z wszystkich palców na wale. Na zewnątrz swojej prawej ręce mały palec jest dociskany do zewnętrznej lewą rękę Index palca.

W "Nakładanie Grip". - To jest uważany przez wielu profesjonalistów jako preferowanego sposobu ujednolicenie ręce.

Zalety

Dobre dla większych handsDisadvantages

Na ludzi z małych rączek, prawa ręka może mieć tendencję do poślizgu zbyt daleko powyżej lub zbyt daleko pod klubem w celu czuć przytulnie i fitted.An nakładania przyczepność uzyskuje się poprzez umieszczenie wszystkich rąk na wale i podnoszenia z Pinky prawicy poza uchwytem i wskazując, że palec prosto, a następnie przesuwając prawą ręką w stronę lewą ręką aż do trzeciego palca na prawicy jest umieszczony snuggly przed palcem wskazującym lewej ręki. Teraz leżał prawicy mały palec w dół przez wycięcie, która tworzy się pomiędzy lewym palcem wskazującym dłoni i drugiego palca.

W "Blokada Grip". - To jest chwyt, że Tiger Woods lubi. Tiger zaczął używać go, ponieważ jego idol Jack Nicklaus wykorzystane.

Zalety

Dobry dla mniejszych handDisadvantages

Istnieje tendencja do uchwycenia klub zbytnio w dłoni blokada uchwytu Prawy hand.An uzyskuje się poprzez umieszczenie wszystkich rąk na wale i podnosząc mały palec prawej ręki od rękojeści i wskazując, że palec prosto i następnie przesuwając prawą ręką w stronę lewą ręką, aż trzeci palec prawej ręki jest umieszczone snuggly przed palcem wskazującym lewej ręki. Teraz podnieś palec wskazujący lewej ręki od rękojeści i skierować go prosto i blokada lewego palca wskazującego ręki i prawej ręki mały palec, kładąc prawą rękę mały palec w krocze pomiędzy lewym palcem wskazującym dłoni i drugim palcem i r lewego palca wskazującego ręce w krocze pomiędzy prawym ręce mały palec i trzeci palec.

Utrzymanie stabilności w całym rozkwicie

Prawidłowe umieszczenie lewej dłoni w dół przyczepność uzyskuje się poprzez umożliwienie ½ cal uchwyt do rozszerzenia się lub wystają poza dole strony. Jeśli zostały chwytając klub w obu rękach, powinieneś być w stanie zobaczyć ½ cal końcu uchwytu wału Klub wystającej aby upewnić się, że masz maksymalną stabilność klubu golfowego w Twoich rękach całym huśtawka. Rozwiązanie to nie powoduje utratę żadnej odległości.

Dokonywanie kompletne Grip

Krok pierwszy: Left Hand Grip

Plac clubface do linii docelowej.

Grip klub ½ calowy dół z górnej części szybu na "kąta chwytu" zostały wybrane; "Odległość", "neutralny", czy "kontrola".

Kciukiem i palcem wskazującym są umieszczone razem tworzące "V" (LV).

Z szefem klubu spoczywa na ziemi i clubface wciąż kwadratowy do celu, spojrzeć w dół na górze lewą ręką i obróć lewą ręką wokół klubu, w lewo, w lewo lub w prawo, na prawo do odpowiedniego lewą ręką " siła uścisku ", które zostały wybrane przy użyciu znaczników referencyjnych w celu sprawdzenia prawidłowości pozycję jako" słaby "," neutralny "lub" mocne ".step dwa: Right Hand Grip

Z klubu golfowego jeszcze na ziemi w lewej ręce, najprostszy sposób wizualizacji, jak uzyskać prawa ręka na uchwycie golfowe chwytając uchwyt golfowe tak jak były uzgadnianie z kimś.

Dzięki swojej prawej ręce palmowego ok obliczu dłoń lewej ręce, połóż prawą ręce palce na uchwycie pod kątem od kropki u podstawy swojej Pinky (BP) do kropką w środku palca wskazującego (MIF).

Umieścić Lifeline (LL) w prawym górnym boku lewym kciukiem (TRS).

Owinąć palce wokół rękojeści. Trzymaj kciuk i palec wskazujący razem tworzą "V" (RV) i tworzą znak zapytania (?) Z palcem wskazującym. Końcówka kciukiem i palcem wskazującym na prawej ręce będzie dotykać lub prawie dotknąć. Prawdopodobnie będzie luka pomiędzy palcem wskazującym i drugim palcem prawej ręki na uchwycie z twojego powodu tworzących znak zapytania z indeksu finger.Step trzy (?): Ujednolicenie Twoich rękach

Zjednoczyć swoje ręce przy użyciu jednego z "Unifying uchwytów." Twoje ręce powinny do siebie pasować wygodnie i snuggly.

Ciśnienie Grip i styl

Uchwyt golfa powinien czuć przytulnie i zjednoczone w swoje ręce, jeśli nie wtedy un-Grip i re-Grip drobne korekty w razie potrzeby. Należy utrzymywać stałą niezmienną przyczepność ciśnienie w całym swing. Grip klub tak luźno jak można jednocześnie zachowując kontrolę nad klubem golfowym w całym rozkwicie.

regularna praktyka

Po ustaleniu, który z uchwytem połączeniem zamierzasz regularnie korzysta, ćwiczyć aż do jego zapamiętane i korzystać z punktów odniesienia, aby zapewnić przyczepność Połóż ręce prawidłowo za każdym razem.


- autor artykułu