Gry komputerowe alternatywa dla ruchu fizycznego

Gry komputerowe alternatywa dla ruchu fizycznego

Najlepiej sprzedające się gry na Xbox 360

Za akcją grze bogatą bitwy i przygody, Electronic Arts przynosi Dragon Age 2. Ta gra jest bogaty z nietypowym fabuła nieliniowej narracji, które masz tchu z awanturniczego charakteru gry. Można łatwo podróżować po dziesięciu latach, które będą kształtować się całkowicie w zależności od decyzji można zrobić, jak grasz. Można dojść do władzy z możliwości bycia uchodźcą w biegu do kogoś, kto staje się potężnym władcą całej ziemi na podstawie ruchów zdecydujesz się wybory i twoja postać sprawia.

ubezpieczenie oc ac nw

Jeśli kochasz aspekty wojskowe, gra pozwoli Ci myśleć podobnie jak ogólny planowania ruchów bojowych, i cieszyć się walczyć jak prawdziwy Spartanin z różnych i dynamicznych mechaniki walki, który daje prawdziwe uczucia i odczucia naprawdę będąc w sercu prawdziwej bitwy bez względu jaka część gry. Dragon Age zabierze cię jeszcze głębiej w świat niż oryginalna gra kiedykolwiek, jak dostać się do przeżyć niesamowite nowe grafiki, jak również wspaniały cel wizualne, które można zachować zachwycił.

Activision Publishing przynosi Call of Duty: Black Ops, długo oczekiwana gra, która nadal oczarować graczy. Czy chcesz grać sam lub z wieloma różnymi ludźmi lub w trybie online z różnych opcji multiplayer, masz wybór, aby ustawić grę w ten sposób. W oparciu o żywych konfliktów pożarowych ery zimnej wojny, można cieszyć się grając z gaszenia miejskiego powietrza do masy walki w Azji Południowo-Wschodniej, a nawet podróż do regionu Radzieckiego jakiegoś walki w śniegu i na terenach dżungli. Grafika jest niesamowita, a także wszystkich scenariuszy daje prawdziwie przygód i akcją czuć.

Gry komputerowe alternatywa dla ruchu fizycznego

Kolejna gra jest THQ Homefront, gra, która zajmuje całą istotę walki i pozwala na naprawdę doświadczenie szczegóły, takie jak epickiej walki piechoty i pojazdów na skalę nigdy wcześniej wyobrazić. Możesz grać w tę grę z perspektywy przyszłości okupowanej USA, tak że nic nie jest znane i wszystko jest piekielnie powojenny, a można dołączyć kilka świetnych bohaterów w walce ważną wojnę, aby spróbować uzyskać wolność. Ponieważ jest on ustawiony w przyszłości będzie można dostać się do mają czuć naprawdę walczą o ważnej przyczyny.

Jeśli kochasz sport, pokochasz Kinect Sports, wykonane przez firmę Microsoft, która umożliwia odtwarzanie Zespół opartych lub poszczególnych sportów, takich jak piłka nożna, siatkówka plażowa, kręgle, tenis stołowy, lekkoatletyka i boks, dzięki czemu można uzyskać prawdziwy dotyk gry sportowe prosto z systemu. Można również dołączyć do zespołu, aby konkurować z przyjaciółmi i sprawiają, że jest jeszcze bardziej ekscytujące i pełne przygód doświadczenie.

Wreszcie 2K Sports stworzyło NBA 2K11, gra, która pozwala złagodzić specjalnych i monumentalne gry z kariery Michaela Jordana, zapewniając realistyczne poczucie bycia w grze, dzięki czemu ruchy w ogniu konkurencji i robi to wszystko z Twojego salonu , Dla najbardziej autentyczne sportowych dotyku, ta gra dostarcza.

Roberto Sedycias pracuje jako konsultant IT dla PoloMercantil


- autor artykułu