Goraca czekolada - znajdz sie w niebie

Goraca czekolada - znajdz sie w niebie

Po ciezkim tygodniu pracy i opiekowania sie dziecmi jest czas w niedziele wieczorem kiedy mozna odpoczac. Dzieci spia i wszystko jest takie spokojne wiec z przyjemnoscia mozna oddac sie goracej czekoladzie. W miesiącach zimowych ten ciepły napój rozgrzewa mnie od środka na zewnątrz, jednak odmawiam przegapić podczas cieplejszych miesięcy, a zatem mają bardzo orzeźwiający schłodzone wersję, że zastąpienia w lecie.

To jest tradycja, że ​​zostały oddając się w od narodzin mojego najstarszego dziecka (który właśnie skończył cztery). Zajęło mi cztery lata, ale wierzę, znalazłem wszystkie porady i wskazówki dotyczące tworzenia prawdziwie doskonałą gorącą czekoladę. Ponieważ jest to raz na tydzień odpust, nie powstrzymywać, a ja zachęcam do tego samego.

Sześć podstawowe kroki tworzenia czekoladowe niebo w kubku

1. wyłonienia najlepszej jakości czekolady, która może sobie pozwolić. Osobiście pójść na połączeniu ciemnej i mlecznej czekolady. Za pomocą ostrego noża do cięcia około 60g czekolady na małe kawałki. To będzie wystarczające dla dwóch kubków (jeden dla siebie i jeden dla mojego męża)

2. Za pomocą podwójnej kotła lub po prostu użyj dużego garnka z mniejszego na wierzchu. Technika ta jest idealna dla zapewnienia, że ​​nie palą czekolady. Napełnij dno kotła lub większy garnek wodą i zagotować. Dodatek czekolady do górnej części kotła lub mniejszym naczyniu i miesza z czekolady, jak zaczyna się topić. Zmniejszyć temperaturę jeśli topnieje szybko i myślisz, że to może wypalić.

3. Po całkowitym roztopieniu czekolady Chciałbym dodać odrobinę esencją waniliową. Wierzę, że jest to jeden z kluczy, więc nie zapominaj o tym.

Goraca czekolada - znajdz sie w niebie

4. Teraz dodaj 60 g kremu. Krem jest niezbędna dla każdego znakomitą gorącej czekolady. Ilość kremu zawsze jest taka sama jak ilość czekolady. Mieszać śmietaną i czekoladą mieszankę na małym ogniu, aż całkowicie połączone.

5. Teraz nadszedł czas, aby dodać 150 ml pełnego mleka tłuszczu i 100 ml wody. Mieszać ciągle łączyć. Trzepaczką może być czasami pomocne. Upewnij się, że cukierniacieslikowski.pl - torty na zamówienie warszawa nie przynoszą tę mieszaninę do wrzenia. Należy usunąć go z ognia, gdy mieszanka czekolady ogrzaniu wskroś.

6. Wlać czekoladę do picia w dwóch kubków i służyć z prawoślazu spadła do siebie. Niebo w kubku - enjoy!

Latem wystarczy umieścić mieszankę czekolady w lodówce, aż schłodzone, a następnie służył w okularach. Jest to równie boskie.

Dokonywanie smakoszy gorąca czekolada jak ten z pewnością zajmuje trochę czasu, wysiłku i miłości, ale mogę was zapewnić, że to wszystko jest warte. Dalej, nadać mu iść wieczorem.

Vicky Kuriel jest internet marketer i właściciel firmy. Interesuje się żyć pełnią życia, cieszyć się świeżym powietrzu, triathlon i dobre jedzenie. Samo wyznał uzależniony od czekolady


- autor artykułu