Co musisz wiedziec przed zakupem grilla gazowego

Co musisz wiedziec przed zakupem grilla gazowego

Zbliza sie lato wiec jest to najlepsza pora do grillowania. Grill jest swietnym sposobem na urozmaicenie spotkania towarzyskiego czy rodzinnego. To nie znaczy, że grill jest również kupowanie sezon zbliża się wielkimi krokami. Dobrze jest posiadać wiedzę o tym, co należy zwracać uwagę przed pośpiechu i kupić sobie grilla, aby uniknąć Jednostka, która jest niezdolna i nie będzie trwał długo. Nie ma doskonałego grilla. To wszystko zależy od Twoich potrzeb, zasobów i jak będziesz go używać. Ale istnieją wspólne podstawy, które powinny, w miarę możliwości, spróbuj szukać i rozważenia przed dokonaniem zakupu.

Czynniki do rozważenia

1. Rozmiar

Im większy grill zwykle, tym więcej mocy ma. Ale będzie to również zajmują więcej miejsca. Jednak nie trzeba będzie całą tę moc, chyba że grill regularnie i najczęściej gotować dla dużych tłumów. To zależy od tego, jak często to robisz, liczba osób, które zazwyczaj służą żywności i ile wolnego miejsca masz w domu. W ten sposób można zaoszczędzić więcej pieniędzy, zamiast płacić dodatkowych pieniędzy za miejsce do grillowania, że ​​nie będzie nawet często wykorzystują. I zdarza się, że osoby z większą liczbą palników może mają zwykle zimne miejsca, które mogą prowadzić do nierównego gotowania. Dlatego też, co najmniej 2 powierzchnie grzewcze są już wystarczy mieć tylko odpowiednią ilość miejsca na gotowanie garść pokarmu jednocześnie dobre i mają lepszą dystrybucję ciepła.

2. Budowa

To zawsze miło właścicielem kratką wykonaną ze stali nierdzewnej. W ten sposób, może oprzeć rdzę i plamy lepiej. Jednak nie wszyscy stali nierdzewnej może zagwarantować tych wystąpień. Zależy to również od tego, jaki stopień używane, aby zapewnić jego wysoką jakość. Stale nierdzewne zwiększy również cenę grilla. Tak więc w celu, o ile materiały nierdzewne stosowane mają dużą wagę i grubą wykończenia metali, mogą być idealne do zakupu tego. Niemniej jednak, nadal istnieją grille gazowe, które są wysokiej jakości materiały i solidna konstrukcja, mimo że nie są wykonane ze stali nierdzewnej. Porcelana emaliowana stal jest dobrym przykładem alternatywy, a także tańsze.

3. Średnie BTU

Jako zasada, kraty, które mają wartość 100 BTU na cal kwadratowy, lub przynajmniej w zakresie od 80 do 100 BTU na cal kwadratowy dają najlepszą sprawność cieplną i zmaksymalizować ciepło do wskaźnika zużycia energii. W ten sposób nie trzeba się martwić spalanie swoją kucharkę lub czuć brakuje pojemności cieplnej dla dobrego piekący. Ponadto, mając bardzo wysoką BTU nie gwarantuje szybsze podgrzewania lub wyższą temperaturę, ponieważ wyższe BTU może również oznaczać większe zużycie gazu.

4. Opis

Sprawdzić m.in. grill "i zastanowić się, które z tych czy naprawdę potrzebują i będą często korzystać. Oczywiście, wszystko to również oznaczać konieczności płacenia za wyższą ceną. Tak więc zadać sobie pytanie, czy naprawdę potrzebujemy tych dodatkowych funkcji i może być naprawdę użyciu tych często? Dobrym elementem do rozważenia jest, czy grill jest również zdolny do uruchomienia z gazem ziemnym lub przynajmniej być łatwo dostępne dla takiego przekształcenia. Czy grill posiada system funkcji i łatwy do czyszczenia szalki kroplówki, dzięki czemu można łatwo konserwować i czyścić grill? Trzeba regularnie czyszczenia i konserwacji urządzenia, które pomogą przedłużyć jego żywotność i aby to wygodne dla Ciebie zrobić je regularnie; W związku z tym, jest korzystne, aby tę funkcję. Inne dodatkowe funkcje, które są dobre, że są wbudowane w miernik gazu, termometr, stoliki i palników bocznych. Niektórzy mogą mieć rożna palnik i pole palaczem, które naprawdę mogą zmaksymalizować wrażenia grillowania. Jednak te są zazwyczaj kosztowne i nie będzie go używał naprawdę większość czasu.

5. Nazwa marki

Marka jest również czynnikiem i może być pomocne, aby zapewnić jakość grilla. Przede wszystkim należy sprawdzić, czy producent ma dobre opinie klientów i jest łatwa do kontaktu w przypadku trzeba będzie ich pomoc, wsparcie produktów i korzysta z gwarancji produktu. Lepsze znanych producentów mogą być łatwiejsze do kontaktu i mają lepszą obsługę klienta.

6. Cena

I oczywiście, cena jest ważnym czynnikiem. Idąc za niskie jednostki może dać grill, który nie będzie trwać długo lub nie działa na równi z oczekiwaniem. Chociaż kosztowne grille nie są również niekoniecznie najlepszy wybór, ponieważ można płacić za dodatkowe funkcje, które nie są naprawdę będzie korzystać. Stąd będzie dobrze szukać kratki gazu, które są w zakresie od 500 dolarów. To jest po prostu równowagę pomiędzy ceną a jakością.

Jason Wiley jest entuzjastą grilla i zapalonym mistrzem grill gazowy. Uwielbia pisanie sekund do grilowania i akcje więcej ogólnych informacji i opinii na temat dostępnych grilli gazowych na rynku. Jest stałym współpracownikiem i główny scenarzysta najlepsze gazowe Grille Guide.


- autor artykułu